قوانین و مقررات سیستم ناهار شام انلاین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات سیستم ناهارشام

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سیستم ناهارشام آنلاین به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به سیستم ناهارشام هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری سیستم ناهارشام و سایر خدمات ارائه شده توسط سیستم ناهارشام به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سیستم ناهارشام است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سیستم ناهارشام از سوی کاربر است لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سیستم ناهارشام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های سیستم ناهارشام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سیستم به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات سیستم ناهارشام اقدام کند. همچنین از آنجا که سیستم ناهارشام یک سیستم سفارش آنلاین غذای ایرانی است ، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جزء تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات سیستم ناهارشام استفاده می کنید. سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به سیستم ناهارشام وصل می شوید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد. شما موافقت می کنید که سیستم ناهارشام به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند تنها آدرس و تلفن رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام درخواست ها و پاسخ ها از طریق آنها صورت می گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد سیستم ناهارشام برای اعضای سیستم ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که شماره های مندرج در سایت ناهارشام، تنها شماره هایی است که سیستم ناهارشام از طریق آن با کاربران و مشتریان ارتباط برقرار می کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سیستم ناهارشام با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سیستم ناهارشام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفا جهت پیگیری قانونی آن را از طریق ایمیل مندرج در سایت ناهارشام اطلاع دهید.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

سیستم ناهارشام به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سیستم استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. سیستم ناهارشام متعهد می شود در حدتوان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و ایمن تر شدن استفاده شما از سیستم را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سیستم ناهارشام، شما رضایت خود را از این سیستم نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سیستم ناهارشام، مانند متن، گرافیک-آرم-آیکون دکمه- تصاویر- ویدئوهای تصویری موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سیستم ناهارشام جزئی از اموال سیستم ناهارشام محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سیستم ناهارشام است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سیستم ناهارشام محفوظ می دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سیستم ناهارشام و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سیستم ناهارشام است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات سیستم ناهارشام و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، ربات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سیستم ناهارشام محفوظ است.در صورت استفاده از هر یک از خدمات سیستم ناهارشام، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سیستم یعنی www.naharsham.com است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

سیستم ناهارشام همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد.

با وجود این در صورتی که موجودی سفارش در سیستم ناهارشام قابل رویت و سفارش باشد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سیستم ناهارشام محفوظ است. و یا مشتری می تواند به کترینگ دیگری مراجعه نماید و سفارش دیگری را جایگزین کند. در صورت اثبات یا انصراف مشتری مبلغ پرداخت شده به اعتبار مشتری در سیستم ناهار شام بازگردانده خواهد شد. مبلغ پرداختی توسط مشتری به هیچ وجه به حساب بانکی مشتری بازگردانده نخواهد شد.

سیستم ناهارشام مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از سفارش به هر دلیلی مانند اتمام بدون اطلاع قبلی برای سیستم ناهارشام محفوظ است.

در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی سفارش موجود در سیستم ناهارشام حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای سیستم ناهارشام محفوظ است.ناهارشام در اسرع وقت وجه سفارش را به اعتبار مشتری در سیستم ناهارشام عودت خواهد داد (امکان واریز وجه به حساب بانکی مشتری وجود ندارد) و مشتری با ورود به سیستم ناهارشام می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس و شماره تماس های همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است ودر صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد سیستم ناهارشام جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. آدرس که خریدار یا متقاضی به عنوان آدرس تحویل گیرنده ثبت یا انتخاب می کند در فاکتور درج خواهد شد. لازم است درخواست کنندگان فاکتور هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود تحویل سفارش درمحل هایی که توسط متقاضی مشخص و در محدوده باشدامکان پذیر است و لازم است آدرس تحویل دقیق و قابل استفاده باشند.

خسارت وارده در خصوص فاسد یا مسموم بودن غذای ارسالی:

سیستم ناهارشام همواره تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت سالم بودن به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به تاکیدی که بر کلیه تولیدکنندگان و توزیع کنندگان غذا دارد و با مشخص بودن تولید کننده و پیک ارسالی مورد نظر معتبر که به انتخاب کاربر با درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سیستم به این معنی است که بروز هر گونه خسارت بعلت فاسد بودن یا مسمومیت به عهده تولید کننده و پیک ارسالی است و سیستم ناهارشام در راستای تسهیل امور پیگیری مشخصات تولید کننده و پیک را در اختیار مراجع قانونی خواهد گذاشت.

نامرغوب بودن سفارش باید در عرض 4 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به سیستم ناهارشام اطلاع داده شود و سفارش فاسد شده به همراه صورت جلسه و گزارش مشتری به تولید کننده ابلاغ و از لیست تولید کنندگان خدمات سیستم ناهارشام حذف خواهند گردید و متعاقبا تولید کننده پاسخگوی شاکی خواهد بود.

نظرات کاربران:

هدف از ایجاد بخش نظرات در سیستم ناهارشام، اشتراک گذاری تجربه خرید و بهترنمودن تولید تولیدکنندگان غذایی است که تولید دو وعده غذایی را بر عهده دارند بدیهی است بخش نظرات سیستم ناهارشام با دیگر سفارش گیرنده های آنلاین و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش هر کاربر مجاز است که خود نیز یک مشاور تولید غذای ایده آل برای آینده خودش باشد.و همچنین تولیدکننده را در بهبود روند کاریش راهنمایی نماید بدیهی است که اگر قوانین سیستم ناهارشام در نظرات کاربری رعایت نشود تایید نمی شوند و در نتیجه در سیستم ناهار شام به نمایش در نمی آیند. سیستم ناهارشام در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت هیچگونه مسئولیتی ندارد. فقط جهت بهبود روند تولید کنندگان و بهینه سازی بهتر جهت بهره برداری و ایجاد کیفیت برتر طراحی و پیاده سازی گردیده است.

نمایش نظرات در سیستم ناهارشام به هیچ وجه به معنی تایید فنی سیستم ناهارشام درباره محتویات نظر نیست لذا از کاربران محترم تقاضا می شود نظرات را اصل و پایه ی انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است بیش از حد معمول از فضای خالی (space) کشیدن حروف یا کلمات، استفاده مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

نقد کاربران باید شامل قوت ها و ضعف های سفارش در استفاده عملی و تجربه شخصی باشد و مزایا و معایب به صورت خلاصه و تیتر وار در محل تعیین شده درج شود. لازم است تا حد امکان از مبالغه و بزرگنمایی مزایا و معایب سفارش خوداری کنید.

نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد بلکه بطور واقع بینانه معایب و مزایای هر سفارش را در کنار هم بررسی کند.با توجه به تفاوت در سطح غذاهای مختلف و تفاوت عمده در قیمت های آن ها، لازم است نقد و بررسی هر غذا با توجه به قیمت و تولید کننده آن صورت گیرد نه بصورت مطلق جهت احترام گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سیستم ناهارشام لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیر ضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.کاربران ارسال کننده ی نظر موظف اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هر گونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تایید نشدن نظر کاربر می شود.

قسمت نظرات سیستم، با تالارهای گفت و گو (فروم)متفاوت است. لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفتگو دارد، تایید نخواهد شد تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

با توجه به مسئولیت سیستم ناهارشام در قبال لینک های موجود در آن، نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن)دیگر کاربران به سایت های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه های اجتماعی خودداری کنید.

تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، لذا بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول را مطرح نکنید. کاربران می توانند نقد خود به هر بخش از سیستم ناهارشام را در قسمت مربوطه اعلام کنند، لذا هیچ گونه نقدی را درباره ی سیستم ناهارشام یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

توجه داشته باشید، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به هیچ وجه در نظرات ثبت نکنید، همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر ممکن درباره ی محصولات جدا خودداری کنید.

بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سیستم ناهارشام مفید باشد، لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

محتوا:

وب سایت سیستم ناهارشام نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز تولیدکنندگان و توزیع کنندگان غذا استفاده می کند. لازم به ذکر است وب سایت سیستم ناهارشام تضمین نمی کند که توصیفات غذا و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر غذای تهیه شده توسط سیستم ناهارشام دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سیستم است تنها راه حل، مراجعه به تولید کننده و یا تماس با سیستم است تا پیگیری شود.

سیستم ناهارشام هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سیستم خود یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های سیستم آن گونه که هست ارائه می شود و سایت ناهارشام تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

کلیه محتویات سیستم ناهارشام شامل قانون حق تکثیر شده به سیستم ناهارشام تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری:

سیاست قیمت گذاری در سیستم ناهارشام مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده به انتخاب تولیدکنندگان و توزیع کنندگان فعال در سیستم است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده تولیدات تولید کنندگان، سیستم ناهارشام قیمت را براساس ثبت تولیدکنندگان اعلام ولی موجودی نهایی را بصورت قطعی اعلام نمی نماید در مواردی نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری توسط تولید کنندگان، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد مسئولیتش با تولید کننده غذا است و باید پاسخگو باشد. سیستم ناهار شام موظف است در اسرع وقت این موضوع را با درخواست مصرف کننده در اختیار تولیدکننده قرار دهد. لازم به ذکر است در صورتی که تا 1 ساعت پس از ثبت سفارش شکایتی ثبت نگردد سفارش بعنوان تحویل داده شده منظور می گردد. در صورت تقاضای مصرف کننده اگر تولید کننده به پاسخگویی شکایت نپردازد مبلغ پرداخت شده متقاضی بعنوان اعتبار ایشان برگشت داده می شود. معمولا هر روز قیمت ها و منوهای غذایی توسط تولیدکنندگان به روز می شود و مشتری مبلغ جداگانه ای جز فاکتور ارسالی پرداخت نمی کند که این مبلغ هم می تواند از اعتبار مشتری کسر گردد هزینه های پیک توسط تولیدکنندگان یا توزیع کنندگان مشخص می گردد.و در فاکتور اعلام شده درج می گردد.

نمایندگی:

سیستم ناهارشام در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سیستم ناهارشام اطلاع دهید.

در حال حاضر سیستم ناهارشام در شهرهای تحت پوشش این سیستم خدمات ارسال و تحویل سفارش را از طریق مراکز توزیع که توسط تولید کننده مشخص شده است انجام می گیرد و برای سفارش غذا باید با اپلیکشن ناهارشام سفارش ثبت کرد.

قوه قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قوه قهریه، سیستم ناهارشام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

سیستم ناهارشام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هر گونه، تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

روش های پرداخت:

  1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران سیستم ناهارشام می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی درسیستم ناهارشام و یا از طریق پنل اینترنتی بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند که در قسمت پرداخت در اعتبار ثبت می گردد.پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت غذا باید در محل اعلامی با همان شماره تلفن اعلام کرده حضور داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی:

  • کاربران محترم سیستم ناهارشام

کاربران محترم سیستم ناهارشام می توانند مبلغ سفارش خود را با اپلیکشن ناهارشام پرداخت کنند. که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید و در صف انتظار قرار خواهید گرفت و با پذیرش تولیدکننده اعلام می گردد که سفارش در حال پخت و پز است و بعد از اینکه تحویل پیک داده شود یا آماده در محل تولید کننده باشد که این دو گزینه توسط کاربر مشخص می گردد و در اپلیکشن اعلام می گردد که تحویل پیک داده شده است یا آماده تحویل در محل آشپزخانه است.

  • شماره ۱۶رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)کارت بانکی خود را فعال کرده باشید رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک ها مثل بانک سامان رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند، اما کارت بیشتر بانک ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، میتوانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید.سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • کد cvv۲

این کد یک عدد ۳یا۴رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و بعنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگارد، سامان، پارسیان و رفاه و...به صورت یک عدد ۳رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی و تجارت ۴رقمی است.

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا، وجود ندارد می توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.امیدواریم که با سیستم ناهارشام بتوانیم رضایت کامل شما کاربران محترم را کسب نماییم.

 
دانلود با لینک مستقیم
 
دانلود از کافه بازار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تیم طراحی و برنامه نویسی MEM و مجموعه ناهار شام آنلاین می باشد.